Prezentujte zde vlastní novinky - viz ZDE / You can have your news here - see HERE
Nahlásit nefunkční odkaz můžete ZDE / You can report dead links HERE

2011-10-27

27. října 2011 v 20:24 | Ellrohir |  El-Metal Blog
V posledních dnech se stalo více věcí, ale za zaznamenáníhodné považuju následující tři - můj vstup mezi redaktory Sicmaggot, návštěva koncertu Theocracy a poslech Lulu od Metallicy s Lou Reedem.


Existenci na blog.cz postaveném webzinu Sicmaggot jsem tu avizoval už dávno a taky na něj vcelku často odkazuju. Nyní jsem se ale stal též právoplatným redaktorem. Popravdě nebyla to žádná věda - prostě jsem zareagoval na výzvu o hledání redaktorů, která se na stránce objevila, dali jsme řeč s šéfredaktorem Monsterfuckem a bylo to. První mé kusé příspěvky se objeví záhy, první plnohodnotná recenze tak do týdne, čtrnácti dnů, doufám.

Včera jsem zavítal do Pražského Exit-USu na koncert amerických Theocracy, na který jsem se dost těšil. bohužel výsledkem bylo zklamání díky úrovni nazvučení, protože jsem neslyšel zpěv. Mé dojmy podrobněji rozebere report, který se v nejbližších dnech objeví na stránkách mého druhého redaktorského angažmá - portálu Metalzone.info.

A nakonec se dostáváme k "Lulu". Že to není dobré, to zní ze všech stran. Takže vážení - opravdu to není dobré. Je to přímo strašné! Skvělá je první skladba, která vás ale nesmí splést, protože zbytek, až na zase tu poslední skladbu, nestojí za nic. Poslední track je o něco lepší, ale ne dost na to, aby ospravedlnil trvání 20 minut. Docela mě překvapuje, že jsem měl tu tvrdohlavou trpělivost vydržet poslouchat celou hodinu a půl (!!!) trvání alba...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama